| JokerDeaD a întrebat:

Astazi la scoala, am intrebat o colega daca sta singura in banca. Ea mi-a spus ca sta singura si la propriu si la figurat. M-am pus cu ea in banca si am ascultat muzica, fiecare la o casca. M-am pus cu capul pe banca si ea a inceput sa ma scarpine in cap (ador asta), i-am zis ca imi place ca cineva sa imi faca in cap si a zambit, apoi s-a pus cu capul pe mine, ne-am uitat unul in ochii celuilalt, am scos limba unul la altul si atat.

Credeti ca ii place de mine sau intentioneaza sa fim impreuna?

Multumesc pentru timpul acordat povestii.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu este destul, poate sa te placa in sensul de amic.Ti-a spus ca e singura, deci ar fi deschisa la o posibila relatie cu tine. Dar va trebui sa o cuceresti, nu iti va pica din prima. Nu ii face declaratii si nu ii spuneca vrei sa fiti impreuna, lucrurile astea merg prost. Vorbeste mai des cu ea, invit-o pe afara, fa-i complimente, ofera-i cate o floare. Ai sa afi curand ce anume isi dorestewinking Succes!

| JokerDeaD explică (pentru SkyPilot):

Merci exact asta am vrut sa aud, merci mult de tot. Am sa iti urmez pasii. big grin

3 răspunsuri:
| BeckhamRZM a răspuns:

Eeh, trebuie să mai treacă ceva până să-ți dai seama de ceva. Ai fost prietenos, ea a acceptat asta și evident că se comportă cu tine cum meriți.

| Andreivs19 a răspuns:

Nu e 100%. Mai trebuiesc si alte dovezi! Cu alti baieti asa se compoarta? Poate te tine doar un bun amic!