| Smilee17 a întrebat:

big grin. Sa spunem ca-mi place un tip, ne intelegem bine, venim impreuna acasa de la scoala. & co. Dupa putin timp, imi da semne cum ca ma place (si eu pe el) whistling. Dar, avem o discutie mai 'serioasa' si imi spune ca el nu isi doreste o prietena prea curand. Cam ce ar trebui sa fac?! Tin sa anunt ca nu i-am dat semne cum ca mi-ar place, deloc. big grin. [Fundăăă]! Merci happy.

Răspuns Câştigător
| AliceHappyGirl a răspuns:

Esti sigura ca nu i-ai dat semne? Unele semne se pot da inconstient; poate nici nu iti dai seama cand l-ai privit intr-un anume fel (mai special sa ii zicem) si el a observat. Respecta-i decizia, insa fi pe aproape atunci cand isi va dori o prietena. Nu se stie niciodata de unde sare iepurelewinking

3 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Da-i si tu semne ca-l placi, si da-i cumva de inteles ca-l placi, poate reactioneaza si se razgandeste cu ceea cea zis, mai mult ca sigur se va razgandi!winking multa bafta >big grin

| kidulinha a răspuns:

Cred ca vroia sa vada ce zici si tu.

| Smilee17 explică:

Mulţumesc tuturor! :*.