| DannySh a întrebat:

Salutare, TPU! Daci am o mica problema de dragoste. Imi place de un baiat. E foarte cool si stiu ca imi va fi bine alaturi de el. Dar niciodata nu am vorbit mai mult de 2 minute, mereu Salut, pa... si nimic alt ceva. Deci ce pot face pentru ca el sa inteleaga ca il plac?, prima nu-i voi scrie, sunt foarte mindratonguebig grin Astept ajutorul vostruhappy

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu este suficient sa fii mandra, ci trebuie sa fii si putin isteata si sa intelegi ca daca pana acum baiatul nu ti-a acordat mai mult de doua minute, asta inseamna ca nu-l interesezi mai mult.

| Lawliet14 a răspuns:

Salutare, de unde stii ca-ti va fi bine cu el? Apropo, raspunsurile femeiesti sunt la fel de orgolioase. happy

Răspuns utilizator avertizat
| MyNameIsCata a răspuns:

Pai tu nu vezi ca nu e interesat de tine? Crezi ca doar baietii trebuie sa faca primul pas? Frate, nu va inteleg pe voi fetele si orgoliile voastre stupide...
Scrie-i ceva pe facebook sa vada ca vrei sa schimbi ceva vorbe cu el. Daca tu nu i-ai aratat nimic tipu de unde sa stie ca tu vrei mai mult de o simpla amicitie.Ce poate sa ti-i se intample daca ii scrii? Mori?

| Adelaaaaaaaa a răspuns:

Lol frate ..iti place de el? sau de cum arata el? cum sa iti placa de el daca voi nu prea vorbiti? de unde stii tu ca o sa-ti fie bine langa el? Ai rabdare sa va cunoasteti, prezinta-l parintilor, vezi ce parere au si ei ..ai rabdare sa fi cu el ..nu intra zilele in sac..si ar trebui sa lasi mandria asta ..pentru ca dupa daca nu i zici ca il placi cum spui tu el va gasi poate pe alta si o sa spui ca l-ai pierdut cand de fapt nici nu l-ai avut.O zi buna happy

| vasilemicutz a răspuns:

Cum te cheama, ca poate sunt chiar el? happy