| Ciurar_Sebastian-Iosif_1994 a întrebat:

Salut prieteni, am o mica întrebare si de care as avea nevoie de un răspuns dacă se poate sad Mi-ar fi de mare ajutor... Este puțin mai rusinoasa... Dar am nevoie de ajutorul vostru : mereu când fac dragoste cu prietena mea m-a termin foarte repede si nu înțeleg chestia asta dc!?!?!? Mi sa mai spus ca dacă îți place mult fata te termini repede dar sincer... Nu îmi place chiar așa de mult :p dar totuși in doar 1 min la prima tura m-a termin, si restu între 7-10 minute, si nu este vorba ca Sunt încărcat happy pentru ca facem dragoste aproape in fie care seara, va rog băieți/fete dacă știți un răspuns sa m-a ajutati pliss sad

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca doar primul raport sexual dureaza atat de putin nu ar trebui sa-ti faci probleme deoarece asa se intampla majoritatii barbatilor, dar mai ales celor neexperimentati deoarece in primii ani din cauza dorintei sexuale constante/continue intensitatea excitatiei nu poate fi diminuata. Deoarece urmatoarele raporturi sexuale au durata considerata normala nu ai nici un motiv sa fii nemultumit. Totusi ceea ce ma nedumireste este lipsa preludiului. Incearca un preludiu mai lung si vei reusi sa ai raporturi sexuale normale din prima.

| Ciurar_Sebastian-Iosif_1994 explică (pentru corbulalbrosu):

Iti multumesc man!

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Ciurar_Sebastian-Iosif_1994):

In general chiar si in cazul in care se face sex cu o persoana de care iti place intervine asa numita surexcitare care induce o excitatie intensa involuntara si implicit formarea unei cantitati mari de sperma care nu se poate retine decat in cazul in care iti impui o vointa extrema, ceea ce nu este cazul intre doua persoane care se iubesc.Cu timpul, in urma rutinei acumulate se va reduce treptat aceasta excitatie extrema.

| Ciurar_Sebastian-Iosif_1994 explică (pentru corbulalbrosu):

Mersi man asta o stiuwinking asa e

7 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

7-10 minute sunt OK. Am citit undeva ca durata medie a unui act sexual este de 7 minute. E normal si ca la primul numar sa termini repede cand esti la inceput. Dupa ce capeti un pic de experienta, va dura mai mult.

| AirănMeidăn a răspuns:

you got me at "dc?!?!?!"

| VictorVictoras a răspuns:

Masturbeaza-te inainte cu 10-15 min de a face sex cu ea!

| Ciurar_Sebastian-Iosif_1994 explică (pentru VictorVictoras):

Chiar daca ma masturbez tot asa se intampla sad