| Daniel09857 a întrebat:

Salutare TPU, de 3 zile am o iubita, eu am 15 ani ea are 13, impliniti in 2 martie, este a doua mea iubita, prima am avut-o la 14 ani. Problema este ca nu vrea sa ne sarutam pe buze iar eu da, chiar nu inteleg de ce nu vrea.Am incercat eu sa o sarut, dar s-a tras, ce as putea sa fac sa ma lase sa o sarut? Este destul de timida, o singura data a stat la mine in brate pe banca, cam 2 minute dupa care s-a asezat inapoi pe banca sa nu o vada cineva, in fine, ce sa fac? Ce imi puteti recomanda pentru a o face sa aiba incredere in mine...este foarte frumoasa, chiar nu pare de 13 ani

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa o lasi sa mai creasca putin. La urma urmei in acest moment, la aceasta varsta, ea este o ''fetita'' si nimic mai mult. Sa ai grija de ea in mod efectiv. big grin

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pentru ca e prea mica si nu e pregatita si i-ai distruge magia momentului. Chiar daca tu vrei, mai ai rabdare. Ai incercat o data, nu mai insista deocamdata, poti sa mai incerci de Revelion de exemplu. Adica las-o si pe ea sa se obisnuiasca cu ideea, la varsta ei nu iti vine sa te saruti si in nici un caz dupa doar cateva zile sau saptamani de relatie. Timpul iti va castiga increderea, dar timpul se masoara in luni multe, nu in zile.

| Daniel09857 explică (pentru Brigaela):

Sper ca asa va fi, eu nu am de gand sa o oblig sa faca ceva ce nu vrea

suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar nu inteleg de ce nu vrea? Pentru ca e un copil de 13 ani, si un zburda hormanii asa cum zburda in tine.

| mihai69 a răspuns:

Bă, ești... (știi urmarea, cred)?!?
E doar o copilă, normal că nu vrea! mai durează până va simți și ea fiorii senzualității și va dori să fie atinsă așa cum visezi tu.
Răbdare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un copil.ce ai vrea sa faca la 13 ani? las o sa se obisnuiasca!

| CristinaMatei97 a răspuns:

Comportați-va ca niște amici și așa o sa ii câștigi încrederea. Este micuța și e normal sa se comporte așa, nu o grăbi, pup-o pe frunte pana când te va lasa s-o pupi pe buze happy

| TheGreenWolf a răspuns:

Eu zic sa o lasi sa se "acomodeze" cu tine. Pana-si da seama ce fel de persoana esti. Daca acum nu vrea, las-o sa se "acomodeze" si o sa vezi ca o sa vrea. Multa bafta :*