| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp am inceput sa ma simt cam singur. Pe parcursul acestui an am tot incercat sa discut cu fete, iar niciuna nu a parut a fi interesata de mine, iar de fiecare data cand esuez in aceasta privinta ma gandesc daca mai are rost sa incerc sau nu. Ce trebuie sa fac

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ti.as zice cum sa atragi o fata in viata ta dar o sa crezi imposibil asa ceva

| Adry05 a răspuns:

Să analizezi situațiile și momentele în care încep să te respingă și să încerci să-ți dai seama unde gresești. Dacă nu conștientizezi ce faci greșit și doar o dai înainte la fel cu toate, normal că o să continui să fii refuzat, măcar până dai de una care e atât de disperată să se combine că îl ia pe primul venit

| Andreeush a răspuns:

Ce vârstă ai?

| alexalx1234 a răspuns:

Cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este nici una interesata de tine tocmai din cauza ca te simti singur, ce incerci tu sa faci este sa iti umpli golul interior cu alta fatã care sa te faca sa nu te mai simti asa.
Binenteles ca nici una nu e interesata de tine daca tu nu te simti implinit deja pe interior. E stricator la cer ce incerci sa faci tu.
Fa-ti niste prieteni si concentreazate pe un scop care sa te faca fericit pe termen lung, nu niste fete.
Fetele ar trebui sa-ti complementeze viata. Atunci când o sa te simti bine in compania ta si te vei valida singur, o sa fie si fetele interesate de tine.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Nu ai găsit încă fata potrivită, mai încercă, dar să nu fii nici disperat să-ți faci o prietenă, să fii și puțin rational.

| GouDidodino a răspuns:

Nu trebuie sa renunți ca nu au vorbit câteva cu tine, insista, sigur o sa găsești o fata care este deschisă la socializare si poate si mai mult. Nu dispera, spune-le ce vor sa auda