| ingerashmeu a întrebat:

Daca il las pe baiat sa-mi puna mana pe fund sau in alta parte, el va crede ca sunt ca celelalte fete care se lasa usor?
si are si 19 ani iar eu am 15 ani.va rog sa-mi dati raspunsuri bune.

Răspuns Câştigător
| xBya a răspuns:

Daca il lasi sa te atinga unde vrea jeleul lui, inseamna ca nu esti cu nimic mai breaza decat o parasuta de 2, 5 bani. De ce sa faci asta? Crezi ca ii atragi atentia in felul asta? Ba din contra, nu faci decat sa-l plictisesti. Cel mai probabil te va atinge azi pe fund, maine pe sani, poimaine ti`o trage, iar joi iti atinge din nou fundul, dar cu piciorul.
Ca sa tii un baiat aproape, sa iti acorde interes, trebuie sa ai o nota de mister, sa ii daruiesti putin cate putin, ca rasplata pentru timpul acordat pana atunci. In niciun caz sa ii dai totul din prima clipa, ca apoi sa te arunce si sa-ti rogi moartea.
Daca e atat de pervers/turbat incat sa nu-l intereseze altceva in afara de formele corpului tau, acorda`i o palma sanatoasa cand mai da sa te atinga, daca nu din partea ta, macar din a mea.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai fi avut vreo 20 nu cred ca era nicio problema, dar la 15 lasi multe de inteles daca ii permiti din astea

| claustrofob a răspuns:

La 15 ani cat ai tu baiatul te considera "o prada usoara" ca sa zic asa. Nu cred ca ar fi bine sa permiti asa ceva.

| simonaroxx a răspuns:

Nu ii permite acest lucru pentru ca totul degenereaza si pot exista reprosuri gen:''pe tate mi-ai permis sa te ating acum alt gen de senzatie nu vrei sa imi oferi''? invaluieste l in mister si lasa l sa doreasca sa te atinga dar sa nu poata si atunci o sa ai parte de respectul lui ca doar asta conteazawinking