| KolG a întrebat:

Salutare TPU, e o povestioara mai scurta, deci: este o fata de care imi place de mult si sta in cartier cu mine, sunt prieten cu ea, adică stam toți in grup ca prieteni, eu sunt plecat in alta țara, si am glumit cu ia ca dacă nu ma sună cu video, ca ma plictisesc aiicea, voi face ceva( nu e important ce), in fine, eu I am zis ca e o gluma după ce am ras putin, si i am zis ca nu o oblig sa ma sune, ea a zis eu chiar te sun, si a spus ca ma va suna ea, acum vine problema, vreau sa vorbesc cu ea ca între prieteni, sa radem putin, dar nu știu despre ce sa Vb, Menționez ca nu vreau sa ajung la faptul ca o plac si chesti, nu vreau sa ii zic asta prin telefon, mi se pare ciudat, deci niște conversații ca între prieteni, sa radem putin. Va rog ajutați-mă, imi e ca ma suna fata si nu știu ce sa Vb cu ealaughing, deci niște subiecte? PLS big grin. Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Povesteste-i draga despre interesanta ta viata, fata va fi foarte interesata sa te asculte. Atentie, nu-i povesti totul intr-o zi, ci "in serial" si nu exagera prea mult. Nu uita ca fetelor le plac totusi sa fie sunate, nu sa sune ele!

| IonelaBalonashdeVise a răspuns:

Asa pățesc si eu, cum ii faci tu ei.happyTrebuie sa ii spui unei persoane la care ții exact ceea ce simți, ca nu stii cand mai ai ocazia.