| Mozart a întrebat:

Ieri, am vazut ca, capul penisului si pielita care il acopera este lucioasa si alunecoasa.As dori sa imi spuneti daca este normal
Ps: ma spal de 2/3 ori pe zi in zona intima deci nu are cum sa fie din cauza igienei.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In mod normal capul penisului este usor umed, lucios si alunecos.

1 răspuns:
| TheSpecialOne a răspuns:

Deci pot fi mai multe lucruri dar in nici un caz nu e nimic.laughing Ori te-ai excitat si atunci corpul tau e eliberat un fel de lubrifiant natural ca sa alunece mai bine si normal ca e si lucios acel lichid ori a ramas ceva urma de urina, adica ai scapat un pic pe tine...