| java12345678901211144133ytrytu78909876545 a întrebat:

Salut, este vreo problema daca pielita penisului nu se mai ridica, adica nu mai acopera capul? Urgentttt

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Racesti la urechi.

| QElenaBoghiu a răspuns:

S-ar putea să ai fimoza. Consultă un medic specialist.

Noi îți putem da un sfat însă tot trebuie să mergi la medic.
Nu trebuie să îți fie rușine. Câte puţe a văzut ei. Mamă mamă.

Răspuns utilizator avertizat
| Basy_Home_1975 a răspuns:

Îmi pare rău ca te anunț dar ai fimoza trebuie sa te operezi urgent altfel se va infecta multă sanatete