| Sebastain73726283 a întrebat:

Bună, am 15 ani jumate, 1, 83, 56kg. Am si eu o problema in sensul ca pielita care acopera capul penisului nu da voie acestuia sa se elibereze in totalitate. Este normal? Intreb pentru ca nu am avut nici o experienta sexuala pana acum si nu stiu la ce sa ma astept. Inca ceva: cand incerc sa eliberez capul penisului, pielita nu este destul de elastica sau larga astfel incat sa permita asta fara a ma ustura. Ce parere aveti? E ceva normal sau chiar am probleme? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

Ar trebui sa poti decalota cucul. La dus poti face aceasta operatiune putin cate putin si cu rabdare. Daca nu se rezolva trebuie sa te consulte un specialist. Probabil este vorba despre fimoza.
Nu o lasa asa... vorbeste cu ai tai.

| Sebastain73726283 explică (pentru ywar):

Și dacă urmez pas cu pas cam in cate săptămâni se va îndrepta?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se îndepărtează nimic, ai fimoza. Ori vorbești cu ai tai și te duci la medic, ori nu o sa poți face sex niciodată și o sa ramai singur pe veci, fără iubita.

| Sebastain73726283 explică (pentru anonim_4396):

Bun si se poate trata sau trebuie o operație?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sebastain73726283):

Trebuie intervenție chirurgicala adică operație. Aia e singura metoda, nu cu creme magice și cu alte prostii. O sa doară puțin doar în primele zile când urinezi și atat.