| eusebiu27 a întrebat:

Salutare TPU, iubita mea spune ca o doare burta cu tot cu colon a avut o zi in care nici nu a putut sta in picioare asta aproape de data la care ar trebui sa ii vina ciclul.Eu am avut contact sexual cu ea in perioada fertila protejat prezervativele au fost ok nu erau sparte sau găurite și eu mi-am dat drumu in ele când nh era in ea.Ciclul ar trebui sa ii vina pe data de 28, semne a avut adică o dor sânii doar ca durera aceia profunda plus celelalte mai ușoare nu le înțeleg.Credeți ca e vb de o sarcina? sau altceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu poate fi vorba de sarcina in conditiile descrise.
Mai degraba o inflamatie renala si cu frigul persistent nici nu ar fi de mirare. Daca i-au inghetat picioarele sau si-a udat sosetele fara sa-si dea seama, cam asta ar fi explicatia.Numai un medic, insa, poate sa puna un diagnostic corect, eu nu am calificarea necesara.
Dar sarcina se exclude.