| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am facut sex cu iubita mea si cand am schimbat pozitia am vazut ca avea un fel de lichid alb. Era putin de tot ca si cum ar fi curs. Tin sa spun ca am facut sex protejat, când am observat acel lichid eu inca nu ejaculasem. Dupa ce am terminat actul sexual am verificat toate prezervativele si nu erau sparte sau găurite. Vreau sa stiu ce este acel lichid, sperma este improbabil, adică cred ca nu are cum sa fie zic eu.

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Cel mai probabil iubita ta a avut un orgasm si ea, sau daca nu faceati sex de mai mult de cateva minute acel lichid este doar un lichid secretat de organul genital al femeii- clitorisul atunci cand este excitat.

| mihionuț a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Mersi mult, deci nu am de ce sa imi fac griji de asta, nu? Orgasm nu mi-am dat seama daca a avut, a fost a doua oara pentru ea si la inceput a durut-o si i-a curs iar putin sange

| MihaiNicu23 a răspuns (pentru mihionuț):

Nu nu ai de ce sa iti faci griji pentru asta.

| mihionuț a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Multumesc big grin Scuze daca te deranjez dar mai am o întrebare, este normal sa ii curga sânge si adoua oara si sa doară? Acum a curs putin sânge si a durut mai putin

| MihaiNicu23 a răspuns (pentru mihionuț):

Poate prima oara himenul a ramas putin intact si de-aia a curs sange si a doua oara, si ca sa nu o mai doara folositi si voi un lubrifiant ca tot e iubita ta la inceput si este chiar recomandat lubrifiantul.

| mihionuț a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Mersi mult big grin Data viitoare voi folosi si un lubrifiant. O seara plăcuta!

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fata a avut orgasm si ea sau s-a umezit de placere. Nu e nimic grav in asta.

| Emilian65 a răspuns:

Lichidul de care vorbești este lichidul apărut în urma orgasmului pe care l-a avut iubita ta.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Emilian65):

Dacă tu chiar credeţi că a avut orgasm la a doua partidă din viaţa ei, împreună cu băiatul asa fără experienţă... Înseamnă că şi tu ştii la fel de puţin despre sex.

| mihionuț a răspuns (pentru Necunoscut112):

Atunci, sper ca nu te deranjez cu întrebarea. Dar imi poti spune ce este de fapt acel lichid? Sper ca ma poti informa, am căutat si pe internet dar nu prea am găsit nimic. De-aia am si întrebat aici

| Necunoscut112 a răspuns:

Chiar nu ştii ce ar putea fi? Atunci de ce te bagi la păsărică dacă nu ştii ce e şi cum functioneaza?

| mihionuț a răspuns (pentru Necunoscut112):

Daca am pus întrebarea, am pus-o ca sa aflu, este logic. Daca stiam exact ce este mai puneam întrebarea?

| Pool77 a răspuns:

Sa-mi bag p.lll, perla mai mare nici in bac n-am citit laughing))))
CLITORISUL secreta lichid laughing))))))))))))))))))
Bine sefu'.
Orgasm n-a avut, garantat, oricum daca ai avea o relatie deschisa si normala nu ti-ar fi rusine sa intrebi, pana la urma de asta sunteti impreuna sa fiti amandoi fericiti.
O sa-ti explic prin cuvinte simple, cand tipa se excita, vaginul ei se uda, secretia aia, lichidul ala alb i-a curs din vagin, secretie care este produsa in vagin si ajuta la lubrifiere.