| Ontheroad1 a întrebat:

Salutare TPU, mai exista si prosti ca mine? M-a adaugat o fata pe snap si in naivitatea mea i-am trimis nudurile mele acum m-a ameninta ca le trimite la toata lumea de pe Instagram, p.s am 14 ani si imi are si poza cu fata, ce sa fac? Am blocat-o peste tot, e ceva de facut sau sunt un caz pierdut?

14 răspunsuri:
| ania a răspuns:

A patit asa si o cunostinta a noastra si pe urma a mers cu tatal lui la politie si ei au rezolvat problema.

| RAY a răspuns:

Fii calm ai toate șansele sa între pedofilul la pușcărie

| Violleta2022 a răspuns:

Nuduri la 14 anisori?
Ce dumnezue i-ai trimis? O poza cu un cuculet de copilass, sau doar cu fata ta?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Poti vorbi cu parintii sa faceti o plangere pentru santaj sau hartuire.
Inainte de a te face de ras.
Nu are dreptul de a trimite pozele alea altor persoane.

| doctorandus a răspuns:

Nu e o fata, este un escroc care iti vrea banii. Fa plangere la Politie.

Sau e un pedofil care iti cere sa faci filmari porno si el le vinde pe websiteuri pentru pedofili.

| Emma30555 a răspuns:

De ce trimiti poze indecente fetelor? Ele o percep ca pe o jignire sau abuz. E oarecum normala atitudinea fetei fiindca ai enervat o. Daca ti le-a cerut ea, inseamna ca a vrut un fel de razbunare numai voi stiti pentru ce.Nu mai trinmite poze de genul asta nimanui cu tine. Nu este un lucru normal, e chiar penibil. Incearca sa te intelegi cu fata respectiva, si incheiati conflictul pe cale amicala

| mi25 a răspuns:

Scrie-i ca daca nu se linisteste faci plangere la politie. Cere-i sa stearga pozele ca altfel, de asemenea, parintii tai o sa ceara politiei sa faca o verificare pe conturile ei(lui).

| mi25 a răspuns:

Daca nu este tot un copil fara minte, nu o sa o faca, deoarece intra la pedofilie si la raspandirea de material pornografic. Sa-i spui si acest lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata nu mai trimite nuduri că odată trimise nu mai poti controla nimic si nu stii unde pot ajunge.

| ionur a răspuns:

-_-

| TomaSelly a răspuns:

Esti un caz pierdut, printule. Puterea internetului, in cel mai bun caz ai putea sa te duci la Politie, asta daca te santajeaza ca le publica, deoarece este ilegal. In rest, drum lung si cale batuta, nu prea ai ce face, greseala se plateste.

| izabelamnr1 a răspuns:

Da mi instau tău sa vorbim acolo