| LordCristobal a întrebat:

Salutare TPU!
Mi s-a facut dor sa mai conversez cu voi!
Ce parere aveti despre cupluri care isi pun pe retelele de socializare o poza cu data nuntii sub forma,, Save the date 30.08. 2023(data e doar un examplu)".
Mie unul mi se pare penibil si amuzant si ma buseste rasul cand vad chestiile astea pe Facebook.laughing)
Adica de ce trebuie sa stie tot Facebookul ca tu iti faci nunta in ziua respectiva?laughing))
Voi ce parere aveti despre aceasta chestie?
Mai ales despre,, Save the date".laughing)

Răspuns Câştigător
| Xox0 a răspuns:

Într-un fel îi înțeleg pe ei, dar în același timp mă întreb dacă vor fi invitați toți cei care le reacționează la postare… Adică la 200-300 de like-uri, chiar îi invită pe toți?

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Poate fii o forma de a se mandrii cu ceea ce se intampla in viata lor, au placerea sa se afiseze cu relatia pe care o au.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai na se se pregătească oamenii de mers la nunta.

| dullcat a răspuns:

Fiecare cu chichitele lui/ei.N-am nicio parere, dau scroll mai departe.