| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, ce parere aveti de situatia asta scapata de sub control? Va aflati la o nunta cu perechea voastra si sunteti asezati la o masa cu mai multe cupluri. Pe parcursul nuntii nimeni nu socializeaza cu nimeni decat cu partenerul/a, adica cupluriile nu au socializat deloc intre ele.Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Eu am rămas mirat ca nu socializeaza nimeni uni cu alți la nunti.

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Adica barbatii nu se imbata p la, sa lase femeile singure la masa?
Chiar ca e scapata de sub control sad
As iesi la o tigara, desi nu fumez. Gasesc la tigara barbati adevarati, care sunt deja beti si nu stau cu partenerele.