| castabui a întrebat:

Ok as vrea sa-mi spuneti cum sa fac pe o fata sa ma placa? Am una la scoala de care imi place la nebunie!
Va dau funda!

P.S. Raspundeti-mi si mie la ultima intrebare pe care am pus-o pe TPU.

5 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Nu merita sa faci absolut nimic
daca te place o sa vina de buna voie la tine
daca nu te place poti sa te dai tu si peste cap

| Darius2019 a răspuns:

Pai baga-te in seama cu ea, trateaz-o cu respect ajut-o stimeaz-o respect-o fa-o sa rada fi alaturi de ea in oricefel de situatie ( PS da ar mai fi ceva sa pui ep careva sa se lege de ea si tu apari ca un super erou si ilalungi pe ala laughing ). si eu sunt in aceeasi situatiewinking

| castabui explică (pentru Darius2019):

Mda... aici chiar ai dreptate!

Ok mersi pentru pont oricum!
Dar raspunde plz si la intreabrea anteroara

| castabui explică:

Nu uitati sa puneti un raspuns la intrebarea anterioara!

Va multumesc!

| happy24 a răspuns:

Daca atit de tare iti place de ea..aratai acest lucru, ca de exemplu:spune-i complimente frumoase dar nu exagera.
Incearca sa te apropii de ea cit mai mult sufleteste si da daca ii acorzi prea multa atentie o va irita acest lucru.
ti se va parea staniu acest lucru dar asa sunt unele fete.
Apoi dupa un timp po-ti sa ii spui ca o placi, dar trebuie sa ai un pic de rabdare pina cind isi va da seama de aceste lucruri.
Succes.))