| Lucylucia45 a întrebat:

Deci eu il plac pe un baiat din scoala si noi la scoala avem Anul Nou pe 22 decembrie! Si as vrea sa ma imbrac frumos ca sa ma placa! Dar problema cea mai mare e ca "dusmana" mea tot il place pe el si a spus ca o sa-l cucereasca! Dar eu il plac la nebunie pe el! Ce sa fac? Spuneti-mi va rooooog frumoooos! Apropo eu am 11 ani. Si stiu ca majoritatea din voi o sa spune-ti ca : esti prea mica pentru un baiat, mai bine pune mana pe carte si lasa baieti... va rog nu ma jigniti!

2 răspunsuri:
| michelladin a răspuns:

Hmm,complicata treaba...Incearca sa te faci cat mai frumoasa pentru ziua de 22. Fa ceva sa il impresioneze, ceva cu care sa iesi in evidenta(de exemplu da-ti parul cu albastru de metilen si sigur ii vei atrage privire). Si pentru cei care comenteaza in legatura cu varsta ta... DRAGOSTEA NU ARE VARSTA!