| Sebi00 a întrebat:

Buna all vreau sa va pun mai multe intrebari.laughing fetelor ce va place mai mult la un baiat pieptul sau patratelele si inca una ca sa ai patratele ce abdomene sunt bune sa faci alea normale sau alea care trebuie sa le faci tot cate un pic?happy multumesc big grin funda

Răspuns Câştigător
| gabby269 a răspuns:

Daca are doar piept si spate si picioare subtiri arata urat,mai bine lucrat armonios din fiecare grupa de muschi cate putin si cresti treptat, daca vrei sa cresti in masa musculara merg la o sala de fitness si antrenorul iti va da toate detaliile. Fetelor in general le plac baietii cu tonus, da, dar dupa cam am zis, armonios, nu doar o parte umflata si restul piele si os :*

3 răspunsuri:
| ᵖᵘᶠᶠʸˡᶤᶜᶤᵒᵘˢˢ☠ a răspuns:

Păi,eu una mă dau în vânt după pătrăţele.Normale sau nu, sunt al naibii de sexy. o.O

| Leah a răspuns:

Dupa parerea mea un baiat nu trebuie sa fie prea "lucrat", adica sa exagereze, sa mearga prea des la sala si de altceva sa nu se mai ocupe.Dar nici slab, sa ii se vada oasele si sa arate mai rau decat o fata... Daca lucrezi cate putin din fiecare eu cred ca o sa arati super.
P.S : Sunt fata laughing.

| raluca120 a răspuns:

Alea normale