| Anonimus197568 a întrebat:

Pentru toate fetele! Am si eu o nedumerire.De ce cautati voi la baieti sa aiba patratele? Ca acu nu inteleg de loc.Si daca are patratele ce mergeti cu el pe afara si va uitati numai la burta lui? Sau voi va indragostiti numai de patratelele lui? Ca am mai auzit s eu " nu imi place de el ca n-are patratele" sau" mama ce frumos e ala cu patratele" dar de fapt tipu e paralel cu viata
Lamuritima si pe mine
P.S:

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

Tind sa cred ca fetele din anturajul tau sunt putin sarace cu duhul, mai exact niste gaste proaste. Asta nu inseamna ca toate gandesc la fel. Patratelele sunt ultimul lucru la care eu m-as uita, la un barbat. Daca doar patratelul conteaza, inseamna ca si ele au in loc de creier, un patratel.

| Ella138 a răspuns (pentru raluk27):

Nu conteaza doar patratelele. alea sunt cele mai putin importante.

21 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Si eu la fel am zis. cand ne sug, crede-ma ca niciuna nu joaca x 0 pe abdomenul nostru.

| Fantasy a răspuns:

Si baietii nu vor fete cu sani si fund mare?

| wolder a răspuns:

Vor sa se loveasca cu capul de patratele smug

| BlackheartQueen a răspuns:

Da? Si fetele alea cand intalnesc un baiat se apropie de el si ridica bluza sa vada daca au sau nu au patratele?
Nu asta conteaza cel mai mult la un baiat.
Dar tu dintre o fata plinuta si o fata cu 60 intalie, inalta si slaba ce ai alege?

| Anonimus197568 explică (pentru BlackheartQueen):

Asi Alegeo pe cea care are interiorul frumos nu exterorul am mai zis-o si sa o zic exteriorul se poate modela interiorul nu

| BlackheartQueen a răspuns (pentru Anonimus197568):

Ai dreptate. Caracterul unui om nu se modeleaza asa usor. Poate experientele prin care a trecut il imping catre o schimbare. Dar de cele mai multe ori, aceste schimbari nu sunt majore si nu dureaza. Daca si interiorul si exteriorul sunt frumoase cred ca e cu atat mai bine nu?

| 愛日本 a răspuns:

Pentru ca sunt sexy. Si fetele sunt mai atrase de cineva cu patratele decat cineva cu burtica, la fel cum si baietii sunt atrasi de fetele su sanii mai mari si abdomen plat... Oricum, burta mare e naspa rau!

| RubyDonnahue a răspuns:

Sincera sa fiu, eu nu caut la un baiat/barbat patratele! Persoana pe care o iubesc are 1.75 m si 57 de kg. E slab si chiar nu ma impresioneaza corpul bine lucrat al unui barbat.

| h3r a răspuns:

Ție nu-ți plac alea cu pătrățele sus și jos? Așa voluptoase...
Și acum serios, aș prefera un bărbat cu burtică.

| Dariusuu a răspuns:

Sunt fete care caută iubire, pătrățele sau sunt fete care pur și simplu caută bani și mașini.
Poți avea burta cât de mare dacă ai bani nu mai contează aspectul fizic.

O zi frumoasă îți doresc.

| Hαppiηеss a răspuns:

Nu toate fetele cauta baieti cu patratele, si alea care o fac inseamna ca nu au nimic in cap... decat niste patratele, se uita numai dupa ambalaj! mie personal imi plac baietii cu un pic de burtica big grin

| Memecy a răspuns (pentru Hαppiηеss):

Mai bine un pic de burtica mai ales daca burtica rimeaza cu buzunaru e si mai bine =)

| Hαppiηеss a răspuns (pentru Memecy):

Nu prietene, eu m-am referit strict la burta! tragi niste concluzii care nu isi au rostul mai bine iti vezi de treaba ta!

| Memecy a răspuns (pentru Hαppiηеss):

=) nu ma acuza prafurile is fac efectul =) si apoi un singur lucru e mai dureros pe lumea asta : adevarul

| Hαppiηеss a răspuns (pentru Memecy):

Ai drepatate, e dureros sa stii ca esti prost nu? laughing prin ceea ce scrii denota ca nu e nimic de capul tau si observ ca nu am cu cine sta de vorba asa ca te las frustrarile tale!

| Memecy a răspuns (pentru Hαppiηеss):

Te-ai pus cu prostii acu te trag dupa ei si pe urma te bat cu experienta rolling on the floor

| NnDWtf a răspuns:

Awesome. Ca sa dea cu capul de ele sa povesteasca prietenelor de unde au cucuie.
Tu de ce te uiti numai la alea cu cur bombat si cu tate mari si rotunde? E cam acelasi lucru si la fete.
Sau ti se par mai atragatori (din perspectiva unui baiat) tipii cu burtile mari de nu pot sa-si lege siretele?
Fetele au inceput sa isi doreasca si ele patratele. intr-o zi o sa faca exercitii pentru bicepsi si tricepsi.

| Anonimus197568 explică (pentru NnDWtf):

CUm a zis si Aly92 tragi niste concluzii foarte proaste de unde sti tu ca eu caut fete cu cur bombat? Am zis eu asat undeva andava? Nu eu mai intai vreau sa vad la o fata e are in interior nu in exterior ca exteriorul se poate modela interiorul nu

| cosmiutsa a răspuns (pentru Anonimus197568):

Hai fi serios! daca vine una de 100kg te mai intereseaza sufletul ei? mie sincer imi plac barbatii cu patratele, imi plac barbatii cu un aspect fizic placut, nu imi palc burtosii.

| marya868686 a răspuns:

Unele zic doar asa, dar nu toate cred asta adica nu mi se pare nimic interesant ca are patratele conteaza personalitatea, bine nici unul gras happy acum serios