| mbzba a întrebat:

Salut,fetelor ce va place cel mai mult la corpul unui baiat?
Chear iubiti asa mult patratelele?laughing

7 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

**** mha,****

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne plac patratelele, nu le ''iubim''.
Eu daca pot sa iubesc ceva la un baiat atunci acel ceva este CARACTERUL sau.

| horia2012 a răspuns (pentru anonim_4396):

Raspuns de nota 10. Ca la carte. Este exact ca:
Toate femeile sunt frumoase.
Frumusetea vine din interior.
CARACTERUL e important.
Si atunci de ce ne uitam la fizic? Stii cum se spune:
Bogatii-
Saracii cred in Dumnezeu.
Uratii-
Frumusetea vine din interior.
Aaaa, daca caracterul si educatia ar venii la pachet si cu ceva frumos ar fi minunat.Dar cati au norocul asta...

| slenderica a răspuns (pentru anonim_4396):

Mhm, hai sa ne imaginam pentru o secunda ca asta are cel mai frumos caracter din lume:
http://slacktory.com/wp-content/uploads/2012/01/fat_emo-12292.jpeg
ia si iubeste-l.

| slenderica a răspuns (pentru horia2012):

Stai ca mai stiu si eu:
marimea nu conteaza
-oamenii cu **** mica
banii nu aduc fericirea
-oamenii saraci...

| horia2012 a răspuns (pentru slenderica):

Ai dreptate, pe astea le uitasem.

| Saskesai a răspuns:

Mie sincer nu imi plac patratelele nu prea ma intereseaza daca baiatul are muschii, ce ma intereseaza este sa ma iubesca, sa nu ma minta si sa nu aibe gesturi urate cu mine. Doar atat cer laughing