| eusebiu27 a întrebat:

Salutare TPU sunt profund îngrijorat de situația in care ma aflu am căutat răspunsuri peste tot și nu înțeleg de ce iubitei mele ii intarzaie ciclul de 4 zile.Toate actele sexuale le am făcut protejat le am verificat pe toate și toate erau intacte.Numai odată când am făcut sex cu in perioada fertila toată partida a fost protejata dar la final mi-am dat drumul pe burta ei și nu înțeleg cum s-ar putea teleporta un spermatozoid in vagin dacă am făcut asta dacă nici lichidul preejaculator nu a avut cum sa ajungă.Ma macină gândul pentru ca ma știu nevinovat și nu văd unde am greșit cu ceva și totuși ii intarzaie fără motiv.Simptome ca iar veni sunt ca o dor sânii iau apărut coșuri uneori o doare burta dar chiar nu înțeleg de este aproape a5a zi si nimic.Sa fie oare însărcinată?

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da' niște analize hormonale și-o făcut?

| eusebiu27 explică (pentru Catrice):

Momentan nu, știu doar ca are probleme de genu cam des, mai ales ca are un chist pe ovar din ce știu eu

| Ka0ru a răspuns:

Nu e insarcinata si probabil ii intarzie pentru ca o stresezi tu, lasa fata in pace ca ii vine ei.

| Anuskaa a răspuns:

Nu doar din cauza sarcini poate intarzia.

| Anuskaa a răspuns:

In test de sarcina se poate face dupa 21 de zile de la actul sexual.

| BebeSexologultaunn a răspuns:

E posibil sa nasca curand (wow)
semnat bebica sexologul(nu uita sunt mereu cu ochii pe problemele voastre ) (hehe)