| Roxana223 a întrebat:

Hey! Dacă în perioada fertila eu și iubitul meu am făcut,,petting"',eu având lenjerie intima,dar el nu,exista riscul unei sarcini? Menționez ca el nu a ejaculat, dar lichidul acela preejaculator l-am simțit la mine pe lenjerie, trecând prin ea

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu atatea informatii pe care le poti gasi pe internet, chiar asa de naiva poti fi?
Citeste aici.
https://www.planificaneprevazutul.ro/......u-petting/

| Violleta2022 a răspuns:

Pune mana pe cartea de biologia de clasa aVII_a, ca scrie acolo clar si raspicat cum se poate produce feundarea (o sarcina): NUMAI prin unirea celor doua organe sexuale!

| Violleta2022 a răspuns:

Va jucati de-a sexul de la 12-13 anisori, cand habar nu aveti ce este ala!

Rusine parintilor care nu v-au educat si nu va supravegheaza, lasandu-va sa va jucati cu oragenele sexuale, fara ca macar sa aveti habar ce se intampla cu ele.

| Goete a răspuns:

Doar si Sf.Maria a ramas insarcinata, imbracata si fara sex, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai gravida.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Poate nu sunt eu în măsura sa vorbesc despre așa ceva și îmi cer scuze cu Adevărat de acum dacă îți răspund greșit.

Da cel mai bine mergi la un doctor și fă un control sa afli și să ști sigur ce ai.