| heyyyo a întrebat:

Salutare tuturor! Am si eu o dilema ce intelegeti cand un baiat va spune ca va vrea? Ce semnificatie are? Astept raspunsul vostru funda+vot:X

Răspuns Câştigător
| Adinussa a răspuns:

Hey :*, se pot intelege 2 lucruri dupa parerea mea : ori ca vrea sa faca sex cu tine, ori ca vrea sa fii a lui ca persoana si sa te iubeasca. nu stiu ce varsta ai, dar la ce e in lume in ultimul timp e mult mai probabil sa fie prima variantahee hee succes :*

5 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Daca ti-a spus in modul in care ne spui e clar ca vrea sa se culce cu tine

| Mousie a răspuns:

Eu cred ca vrea sa se culce cu tine. ai grija, fii fata desteapta si nu te lasa trombonita.

| tigersss a răspuns:

Eu cred ca vrea sa se culce cu tine. ai grija, fii fata desteapta si nu te lasa trombonita.

| Noone4u a răspuns:

Lucrul asta poate avea 2 intelesuri:
1.Ca te vrea sa fii a lui [ca prietena ma refer] sau...
2.Ca te vrea in patwinking
depinde in ce mod ti-a spus-o. Fundita? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti sa o ei ca te vrea ca sa fiti impreuna, sa fi doar a lui sau ca te vrea in pat. Dar bineinteles ca nu s-a referit la a doua varianta.