| valy69 a întrebat:

Salutare tuturor!
am si eu o mica sau f mare problema.am 24 de ani si inca nu am avut o iubita. pentru simplu motiv ca imi este teama ca nu mi se scoala.am fost cu o fata. insa mi-a trebuit si 3 ore pana am reusit sa fac ceva cu ea. daca o sa imi spuneti ca probabil am alte orientari. da asa este am facut-o si cu baieti si nu am probleme. doar ca imi doresc f f mult sa pot avea o relatie si cu o fata. credeti-ma ca nu mai am nici somn de 1 luna buna pentru ca ma framant f f mult. sfatuiti-ma va rog spuneti-mi cum pot sa scap de aceasta problema.mentionez am mai incercat cu o alta fata si nu am reusit sa fac nimic. va da-ti seama cat de jenanta este situatia in care ma aflu.sunt oare gay 100% si nu o sa pot avea niciodata avea o relatie cu o fata? ma sperie gandul acesta. va da-ti seama ca nu am vrut sa fiu asa pentru ce-i care ma judeca. ma doare enorm sufar. de multe ori regret ca m-am nascut doar pentru acest motiv. ca nu pot fi un om normal. va rog ajutati-ma va multumesc atat celor care imi sunt alatur cat si celor care ma vor judeca. pentru ca daca ma judeca o fac pe buna dreptate.

10 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Cine a zis ca normalitatea este neaparat femeie + barbat.

In ziua de azi normalitate inseamna orice!

Daca ai facut-o deja cu un baiat nu stiu de ce te mai blamezi. Nu te-a obligat nimeni! Accepta-ti sexualitatea.

Vrei s-o faci cu o femeie din curiozitate, la fel cum vor si fetele sa o faca cu o fata, nu pentru ca te atrag neaparat fetele.
Eu cred ca esti gay 100%.

| BlueHusky a răspuns:

Nu cred ca ai o problema e orientarea ta sexuala pana la urma totusi daca ti neaparat sa faci sex cu fete incearca ceva pentru "ridicarea moralului" in fleul asta obti rezultatul "fizic" si o sa vezi cum e... poate iti placewinking. good luck.

| mihaibr11 a răspuns:

Salut! Normalitatea e ceva relativ. Un lucru capata eticheta de "normal" in momentul in care majoritatea aproba acel lucru. Dar, la noi in tara, si prostia e normala de la o vreme(o concentratie mai mare de tampiti si prosti pe metru patrat ca la noi, mai rar). In fine, ideea e ca poate ar trebui sa-ti accepti situatia, pentru ca e clar ca nu ai cum sa schimbi, poate doar...nu te supara pe mine, incearca sa mergi la psiholog, pentru ca practic tu spui ca ai vrea fete, dar corpul spune NU. Mai mult chiar nu stiu ce sa-ti spun. Peace

| bianka93 a răspuns:

Pai.trebuie ca sa inveti sa te controlezi pe tine insuti.si sa ai incredere in tine...nu e vb neaparat ca esti gay.probabil nu stii cum sa kukeresti o fata...si nu stii cum sa o pastrezi doar pentru tine.sunt tot felul de lucruri ca care ai putea inkerka.de ex:sa iesiti in oras,sa va intalniti mai des, din moment ke kunosti pe cineva, trebuie sa o iei mai inket pentru inceputhappy

| AxxyAlexandra a răspuns:

Hmmmthinking nu ma pricep foarte bine la capitolul asta.da pot sa-ti spun parerea mea.
Cred ca ar fi bine sa cunosti o fata care sa te atraga cu adevarat sa asteptati momentu potrivit. poate ca pana acum nu a fost nimic serioshappy
Gay nu cred ca esti.sincer.dar consider ca ar trebui sa-ti gasesti o partenera intelegatoare.sa va iubiti si sa capati incredere unul in altul.si atunci cand va veni momentul nu vei mai avea problemehappy
Asta e parerea mea dar repet ca nu ma pricep foarte bine la capitolul astahappy

| Ododododo a răspuns:

Raspunsul meu si sunt sigur ca acesta este corect:
Tu ai facut dragoste/sex cu baieti(banuiesc ca de cateva ori)creierul tau s-a obisnuit asa iti trebuie multa vointa pentru a scapa de asa ceva. Uite nu este nimic rau in a face dragoste cu baietii s-au sa fii gay foarte multa lume face misto din cauza asta dar trebuie sa controlezi emotiile in fata lor.
Faza cu suferitul crede-ma am aceiasi problema din cauza rautati oamenilorbig grineci nu conteaza daca esti gay ai toata viata inainte iti urez noroc si nu te mai stresa ca nu poti face sex cu o fata asa iti este scris. Bye Bye

| allgamemuziq a răspuns:

O sa iti zic un raspuns scurt, tie iti plac baietii...de aceea nu ti se scoala cand atingi cu o fata, cand vrei sa faci sex cu o fata gandeste-te la un baiat ca ai dai **** ceva orice nu stiu chiar nu stiuthinking,,, nu esti singura persoana cu problema astawinking oricum succes

| kissanutza a răspuns:

Poate nu ai gasit fata, care sa te atraga intradevar.sau poate chiar iti plac baieti mai mult decat fetelehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti gay! dar iti doresti enorm o relatie cu o fata.de ce? doar ca sa fii normal incearca sa fii normal avand o rela tie cu un baiat ci cine crezi tu ca te simti bine.nu trebuie sa fii normal pentru nimeni decat pentru tine! bafta si gasesteti un iubit lasa fetele...

| fitzasitalent2011 a răspuns:

Esti gay 100%