| Shuko93 a întrebat:

Salutare tuturor, cunoaste careva un psiholog prin capitala specializat pe psihologia femeilor? Mi ar placea sa aprofundez din carti bazate pe fapte reale incat sa inteleg ceva mai bine femeile ca imi plac si imi doresc cu timpul sa intemeiez o familie. Doresc raspunsuri serioase Daca imi puteti recomanda carti cu atat mai bine happy doar sa stiti ca sunt utile si nu vorbaraie in vant...

16 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Viata bate filmul si cartea, umbli cu ele pur si simplu si asa le cunosti mai bine, sunt de N tipuri incat sa fie suficient in a le invata din carti.

| Shuko93 explică (pentru Drimmero):

Cum am mai spus D asta doresc ceva concret sau parerea unui psiholog specializat pe femei Am fost acolo si nu am ceva clar sa stiu Da asta merge sau nu... Am incercat si de capul meu doar ca nu stiu ce lipseste sau daca o fi de la mine Desi, sincer cred ca e din pricina locatiei si a sincronizarii proaste sad

| Celcestietot a răspuns:

Salut! Cred ca toti psihologii sunt specializati in psihologia unisex, nu doar a unui sex. Psihologia este universala, si atata timp cat o vei cunoaste, vei putea intelege pe oricine oricand, nu doar pe femei.

| Shuko93 explică (pentru Celcestietot):

Nu neaparat E ca la doctori Fiecare e bun pe o ramura Plus ca de cate ori incerc sa explic unui psiholog la telefon Se mira ca la masini straine cand deschid topicul...

| Celcestietot a răspuns (pentru Shuko93):

Ma, si eu ma descurc la psihologie, dar de psiholog specializat pe ceva anume nu cunosc.

| Werrich a răspuns:

Salutare, ai auzit de Loren Loghin? E din București și se ocupă cu psihologia femeilor, deține canalul Fara Sens Tv. De asemenea, a scris carti pe tema, printre care și "Pe valurile Alfa"

| Shuko93 explică (pentru Werrich):

Da Am vrut sa lucrez cu omul doar ca e dus cu pluta... Plus ca mi-a confirmat dupa ce a lansat cartea lui despre moda ( jegmaneala curata)

| Shuko93 explică (pentru Werrich):

Am citit cartea E meh

Chestiile cat de cat ok de la el sunt

Prin ochii Madalinei

si

Dezinhibare Emotionala In rest sunt pure speculatii din cate am obs. cum face si in clipuri F rar sa zica cv de Doamne Ajuta

| supadeceapa a răspuns (pentru Werrich):

Am auzit eu, e un dobitoc, dă sfaturi toxice și nu are nicio treabă cu femeile.

| Shuko93 explică (pentru supadeceapa):

Dobi, da Un sambure de adevar in ce spune o fi foar ca intra f mult in amanunte inutile sau prost exprimate... Unele chestii de la el au coincis cand vb cu fete Desi, da Omu nu e zeu... Are ceva la cap fiindca el crede in tampenia aia de hipnoza, spre exemplu = abureala + disperat dupa bani.

| Jus7t a răspuns (pentru supadeceapa):

A făcut Lospa un clip despre el laughing

https://m.youtube.com/watch?v=-iJPSjagRoA

| Shuko93 explică (pentru Jus7t):

Exact

Răspuns utilizator avertizat
| supadeceapa a răspuns (pentru Shuko93):

Singurele lucruri bune pe care le spune sunt clișeele alea cu nu trebuie să-ți pese de gura lumii, să ai încredere în tine etc. În rest, am auzit numai aberații de genul ''dacă nu poartă decolteu și are mersul nu știu cum, e virgină'', ''dacă stai la masă cu ea și începi să te pupi cu alta, o s-o ia ca pe o provocare și o să se lupte pentru tine'' rolling on the floor nonsensuri la care orice femeie normală ar răspunde cu o palmă. Oricum, suntem toți foarte complecși, nu merge aceeași psihologie la toată lumea. Dacă vrei să înveți despre femei, vorbește cu ele.

| Shuko93 explică (pentru supadeceapa):

Mno, nu il cunosc si nici nu il ridic in slavi. Eu am spus sincer de pe vremea cand facea cat de cat si chestii bune. Acu da, nu stiu ce a patit de s-a prostit... Oricum, problema lui Nu a noastra