| Costis3x69 a întrebat:

Salutare tuturor, eu am câteva zile pe săptămână când mă masturbez doar că plăcerea durează prea puțin...și nici nu ejaculez, cum să fac sa dureze mai mult?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu ejaculezi inca, inseamna ca tu nu ai intrat inca la pubertate si nu ai inca sperma.
Unii baieti intra la pubertate la 14 ani, altii ceva mai tarziu 15 sau chiar 16 ani.
Fiecare dezvoltandu-se conform mostenirii genetice de la parinti, dar in functie si de hrana pe care o cunsuma zilnic, din care hormonii cresterii isi iau vitaminele, mineralele, aminoacizii si proteina, care stimuleaza cresterea si dezvoltarea copilului.

| mihai69 a răspuns:

Ai peste 12 ani?

| Costis3x69 explică (pentru mihai69):

laughing laughing laughing logic... nu ai văzut și restul întrebărilor mele?

| Hyperion7 a răspuns:

Plăcerea apare doar in momentul atingerii orgasmului (ejaculării).
Cum adică nu ejaculezi?