| daniel233 a întrebat:

Sunt baiat si am 13 ani.
Ma masturbez o data la 3-4 zile sau chiar cateva saptamani. Deci, ma masturbez 1 minut si apoi simt ca trebuie sa ejaculez, dar se ejaculeaza f putin, iar prietenii mei zic ca la ei iese f mult. Va rog, ajutati-ma, si as vrea sa prelungesc placerea asta cand iti vine a ejacula.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La 13 ani nici nu esti dezvoltat complet. Ce ai vrea, sa iasa ca la aia din filmele xxx? Cu galeata?

| mihai69 a răspuns:

Cu timpul, pe măsură ce gonadele tale se maturizează, și tu vei ejacula o cantitate mai mare de spermă.
Prelungirea o poți obține doar oprindu-te din când în când, înainte să ajungi la punctul când nu mai poți amâna orgasmul.

| Emilian65 a răspuns:

La varsta ta, organele sexuale nu sunt maturizate pentru a produce sperma in cantitati mari.

| amyleemuffly03 a răspuns:

Plod care se masturbează bleah.
Ia ma si joaca-te cu puța în nisip la anii ăștia!

| CiocanN a răspuns:

Glandele încă sunt în curs de maturizare, ăsta ar fi un motiv și tu dacă te masturbezi atât de des, este normal sa ai ejacularea mai slaba. Ia fa o pauzi de 1-2 săptămâni și mai încearcă o data. Nu.ți fa griji...e normal la vârsta ta și la munca depusa

| Neacsu_David_1990 a răspuns:

Masturbeazate mai des