| boghy13 a întrebat:

Salutare tuturor m-am imprietenit foarte bine cu o fata pe facebook care avea cam aceleasi gusturi ca mine adica ne placea aceeasi mancare, ne uitam la celeasi shouri tv, avem aceeiasi tara favorita etc.la inceput nu ma atragea dar pe urma mi-am dat seama ca suntem mai apropiati ca niciodata si am inceput sa o plac foarte mult, acum nu stiu ce sa fac sa ii spun in fata ca imi place mult? sa mai astept o vreme? si daca i-as spune cum as putea sa fac asta pentru ca suntem prieteni foarte foarte buni si nu vreau sa par un mare idiot sau sa se supere dar nici nu ma mai pot tine in mine! HELP PLEASE

Răspuns Câştigător
| Anonima264 a răspuns:

Hai curaj!
Invit-o undeva, vorbiti deschis si spune-i ce simti, poate si ea simte la fel pentru tine!
Succes si mult curaj!

1 răspuns:
| MonterDoc a răspuns:

An_evil_angel97@yahoo.com da un add si te ajutwinking. asa.pot sa iti zic doar ca. daca faci 2, 3 glumite pricepute..si o chemi sa iesiti numa voi 2 ..se prinde si ea ca doar nu o avea creier de piatra... :]. da tot da'mi add ca e mai mult de vbwinking.