| Alexnyko69 a întrebat:

Salutare tuturor
Numele meu este Nicolas am vârsta de 20 de ani și am
Nevoie de ajutorul vostru deoarece sunt timid sa ajung la doctor
Eu împreuna cu iubita mea facem frecvent sex ( cel puțin făceam) penisul meu are lungimea in erecție 17 cm, de aproximativ 3 zile nu mai am erecție? Care sa fie motivul? Exces de sex? Probleme la cu circulația sângelui in penis? Boli ceva? Va rog răspundeți-mi
Menționez ca suntem curați nu umblam prin alte locuri

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ba da-o dracu, 20 de ani, aproape barbat in toata firea si ti-e rusine sa mergi la doctor... UITE ASTA E UN BARBAT CARE NU E BARBAT ORICAT PAR PE PICIOARE SI PIEPT O AVEA

| corbulalbrosu a răspuns:

Mai Benjamin Button. Ai auzit ce ti-a transmis @JOLIE? Chiar asa sa fie? umbli cu cioace, bune doar de aburit copiii? laughing rolling on the floor

| Emilian65 a răspuns:

Faceti o pauza de cateva zile sau o saptamana de la sex si apoi continuati sa faceti sex mai rar. Veti vedea ca totul va fi ok.

| Andreeush a răspuns:

Într-o întrebare anterioară ziceai că ai 22 de ani, acum ai dat timpul înapoi sau ce?

| Sofer a răspuns:

Poate e din cauza stresului sau ai exagerat cu sex-ul. Ia o pauza sa iti revii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 23 Februarie 2018 ziceai că te cheamă Alex şi că ai 22 de ani, iar acum spui că te cheamă Nicolas şi că ai, ca să vezi...20 de ani.Eu nu cred că te cheamă nici Alex, nici Nicolas, ci Benjamin, Benjamin Button.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Bine ca sex poti sa faci, dar de dus la doctor nu, trebuie sa te invite
De unde sa stim noi ce problema ai? Numai urologul poate stabili.

| GouDidodino a răspuns:

Controleaza-ti jucăria sa nu aiba vreo gaură pe undeva si sa piardă presiune