| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...winking. mie imi place foarte mult de un baiat si ma place si el dar mie imi este rusine/teama sa eu spun in fata noi tot timpul ne tachinam dar nu stiu ce sa fac va rog sa imi spuneti.:*

Funda celui mai bun raspunsbig grin

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Deci ca sa-l cuceresti iti trebuie foarte multa incredere inarmeaza-te cu incredere si curaj si spune-i ce simti pentru el si invita-l intr-un loc unde sa fiti numai voi singuri fara sa fiti deranjati de cineva.e foarte important si comporta-te civilizat adica nu sari in sus de bucurie daca spune da dar nici sa faci o criza daca spune nu...fii calma.si sa nu infloresti unde nu este cazul! Mult Succes! funda?big grin

5 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Dai de inteles ca-l placi ...pana la urma el trebuie sa faca primul pas, nu tu...

| alylove15 a răspuns:

Daca nu poti sa ii spui in fata...incearca sa ii lasi un mesaj pe mess/telefon.Si totul va depinde de el daca te place iti va spune ca si el te place.daca iti va spune ceva de genul,, nu stiu ce sa zic, ma mai gandesc'' inseamna ca nu simte nimic pentru tine si nu stie cum sa scape de tine fara sa te faca sa suferi. daca iti zice asa nu mai incerc chiar daca zici ca te place totusi exista o sansa sa nu te placa... oricum incearca daca nu iese bine.mai sunt si alti baietii.

| Alycaaaa a răspuns:

Incepeti o simpla discutie pe mess sau fata ion fata ce credeti unul despre altl totul v-a venii de la sine si daca nu poti incepi uh sa bati apropouri daca are iubita si ce ar fi ca voi sa fiti mai mult de cat prieteni adica iubiti. Funda pls

| AndyArtist a răspuns:

Vorbeste cu el deschis si intreaba-l daca te place si daca vrea sa fiti impreuna! trebuie sa ia cineva atitudine daca el nu spune nimichappy succes

| lovenrt a răspuns:

Deci ori ii spui fata'n fata sau pe mess, chiar daca pe mess e mai usor
spune-i ca il placi da intr'un fel mai ciudat"Daca iti spun ca imi place de tine ma crezi?". daca o sa zica da, e totul mai usor... daca va zice nu tachineaza'l mereu cand il vezi soptindui la ureche"Acum ma creziblushing
"