| GeorgianaDiaconu a întrebat:

Vreau sa stiu daca un baiat ma place!
Eu cred ca DA
pentru ca imi da porecle dragutse...
Si mi.e rusine si teama sa.i spun deoarece rade de mine(cred) si nu prea stiu....Si chiar daca il intreb spune (normal) ca NU

Răspuns Câştigător
| bobik91 a răspuns:

Evident daca spune NU e clar ca te place. din moment ce te alinta si iti spune vorbe frumoase. evident ca te place si ar trebui sa ai vorbesti cu el. dar sfatul meu e sa ai grija pentru ca baietii sunt porci. si poate foarte bine prin alinturile alea si prin vorbele frumoase sa te ironizeze si sa faca misto. lasa-te dusa de val si fa ce iti spune inima, dar fa-o cu cap happy nu te avanta prea tare lasa totu sa curga de la sine. si vei vedea ce si cum.