| lebocow a întrebat:

Salutare va rog ziceti-mi daca egzista fantome crying ca din cauza asta nu dorm de in fiecare noaptea doar o ora doua crying si mi-e frica pls crying(((((((((

Răspuns Câştigător
| loveandlove a răspuns:

Stai linistit ca nu exista fantome.Asa credeam si eu inainte, dar era numai imaginatia meawinking.Nu te lua dupa toti prostii care spun ca da, unii vor doar sa te sperie. Nu exista fantome te asigur de asta!

22 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Da exista

| Change a răspuns:

Cati ani ai?
Normal ca nu exista.Stai linistit/a!

| Coozeman a răspuns:

Hai mai frate.Nu exista nimic sunt zvonuri toate, nu te teme.winkingEu dorm singur mereu si nu se intampla nik...Frika e doar in mintea tabig grin

| traficanta a răspuns:

Nu exista ma stai linstit/a. spune Tatal nostru inainte de culcare si o sa dormi fara nicio grija!

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Da daca ti-a murit in special o prietena la care tii un prieten s-ar putea ca in imaginatia ta sa iti fie dor de el si din cauza asta sa ai viziuni

| pitiqtsa a răspuns:

Nu exista stai linistit si dormi piciulehappy cine te a speriat cu chestiile aste inseamna ca nu are mintestraight face deci NU EXISTA FANTOME! sau nu te mai uita la filme de groaza ca alea sunt pentru oamenii maturiwinking

| pitiqtsa a răspuns:

Ai mai mult de 10 ani? nu cred km reaq sa te joki cu o fantoma cred ca prietenul tau imaginar nu te lasa sa cresti linistitlaughing)))) bunica ta te ocroteste de acolo de sus! nu cred ca ar vrea sa te sperie thamne8-) ti am mai zis eu cred ca te uiti prea mult la filme de groaza

| Aidan a răspuns:

Nu sunt fantome, e doar tactu care vine de la carciuma

| cypryan_3322 a răspuns:

Ma stai linistit ca nu exista laughing)

| unicul a răspuns:

Nu exista omule cum sa existe ai auzit tu pe cineva sa vada vreo fantoma stai linistit

| SophieDavidescu a răspuns:

"Măi piciule".sa-ti spun pe tonul asta ca altfel morilaughing Tu cred ca te-ai uitat la "Chukie" ca altfel nu se explicarolling on the floor sau filme cu fetite care vorbesc cu spiridusi si se joaca impreuna intr-o casuta de papusi si noaptea e "debravare" mare, ca vorba aia noaptea nu-i ca ziualaughing)))) sau te plictisesti si pui si tu intrebari stupide ca toti picii care au "absolvit" gradinita laughing)

| DiamondEyes a răspuns:

Mai nu stiu daca "egzista", dar stiu ca nu exista. straight face

| buzoianul a răspuns:

Exista, uite-te la filmul paranormal activity, sa vezi despre ce este vorba big grin

| RapperuL_7603 a răspuns:

Nu vreau sa te speri, dar da exista.cand o pers moare, spiritul ii revine sub chipul unei asa zise ''fantome''

| CautNume a răspuns:

Sa zicem asa ca exista (nu e adevarat) de ce sa-ti faca rau?

| stefi26 a răspuns:

Parerea mea personala este ca exista fantome dar nu cred ca vor veni la un rebut ca tinelaughing)

| relax22 a răspuns:

Fantome sigur exista dar in primul rand poate fi doar imaginatia ta si eu am avut experiente si am descoperit ca totul era in mintea mea asa ca nu te mai speria si incearca sa te linistesti nu te mai gandi la asta

| caian a răspuns:

laughingnu exista. Nu te mai gândi noaptea la prosti ca exista fantome. si nu te mai uita la filme de groaza, sigur ele sunt de vina.

| daniel_5512 a răspuns:

Exista... poate tia murit cineva din familie de la tine si de viziteaza sau un cunscut

| lebocow explică:

Mentionez ca ziua ma joc cu ea happy dar seara ma sperie crying ziua ea se joaca imi zambeste dar searea e rea x_x sau nu e ea nu stiu ce are

| lebocow explică:

Pai chiar mi-a murit cineva din familia stra bunica mea mentionez ca era la laxim 20 m de casa mea

| Bianca_9857 a răspuns:

Nu, te asigur că NU " egzistă " fantome.