| PabloNaschia a întrebat:

Buna
vreau si eu un raspuns va rog
exista cumva cu adevarat fantome? sau ceva spirite?
pentru ca mereu noaptea cand dorm aud parchetul ca si cum calca cineva. umba... asa se aude si cand umblu eu ziua prin casa... dar nu e nimeni.
lociuesc singur
stau la casa
si nu e nimeni in casa mea... mereu verific...
mi-e frica rau de tot... nu stiu de unde vin zgomotele astea
e ca si cum cineva se plimba pe langa patul meu
in fiecare noapte
va rog un ajutor ceva... orice.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cred ca e imaginatia ta

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu este in imaginația lui, eu eram acea fantomă, trebuie sa am mai multa grijă cand ma furișeaz in casele oamenilor, offf (._.)

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe mine nu ma vizitezi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

N-am adresa straight face

| T0T a răspuns:

Nu am de unde știi dacă există fantome. Probail există și o altă explicație pentru acele sunete și dacă nu ai întâlnit și alte fenomene cu atât mai probabil.

| AliGab a răspuns:

Daca se intampla asta realmente, iti recomand sa citesti o carte a cuiva care a experimentat niste fenomene similare, dar cu intensitate mult mai mare (era chiar lovit din senin de cineva invizibil, se deschidea usa singura etc.) si solutiile aferente rezolvarii acestor lucruri, ca ele sa nu mai aiba loc in viata ta.
Cartea se numeste "Marii initiati ai Indiei si parintele Paisie" de Dionysios Farasiotis si se bazeaza pe intamplari pe cat de bizare pe atat de reale, dar si solutii de rezolvare ale acestor intamplari astfel incat nu au mai avut loc.
Spor la lectura