| koopman a întrebat:

Am o nelamurire. Ieri am fost afara cu baieti.Si m-am intalnit cu fata pe care am sarutato prima data, reactia ei atunc a fost una de bucurie adica zambea, si nu ma pocnit sau alte alea, sa revenim la ziua de ieri.Si eu ma jucam cu baieti cu zapada iar ea vine si imi da cu un bulgare iar apoi i-am dat si eu.Si a spus asa vezi ca sunt suparata pe tine de data trecuta(cand am sarutato). Faza e ca atunci navea nimic cu mine nu era suparata ba din contra chiar bucuroasa.Si acum s-a suparat pe mine.De ce?

Răspuns Câştigător
| F4ng a răspuns:

Uite tio spun sincer si imi pare rau aici pentru ca dezvalui un secret al multor fete inclusiv al meu fata evident te place pentru ca daca nu te placea te pleznea dupa ce ai sarutato iar faza cu ''sunt suparata pe tine'' de obicei unele fete o spun ca tu sa te duci sati ceri scuze sa o alinti sa o impaci etc. practic sai dai cat mai multa atentie. Asa ca daca o plci du-te la ea dai multa multa atentie fetele iubesc asta si incearca sa o mai saruti odata dar sa astepti aceiasi reactie si din partea ei pentru ca mai mult ca sigur va iesi ceva.

2 răspunsuri:
| zeeeeeex a răspuns:

hee hee e smechera frate... Vrea sa va intalniti inca odata ca mai vrea big grinhappy

| bebelusasweet a răspuns:

De obicei fetele asa fac.iti spune ca este suparata pe tine din cauza sarutului pentru ca ar vrea sa o saruti inca odata sau pentru ca vrea sa para indiferenta.