| MaximSpeed a întrebat:

Salutare,voi cat v-ati asteptat iubita sa faceti dragoste? Eu stau cu ea de 5 luni si nu am facut dragoste,si nu mai este virgina, care este motivul?

8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Frate, maxim 3 saptamani cu indulgenta, trebuie sa fii prost sa stai dupa o fata doar pentru a face sex. Este acelasi rezultat ca faci la prima intalnire sau dupa 8 luni, nu ii permite fetei sa isi bata joc de tine.

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Daca ai fi tata si unul ca tine ti-ar,, ferici,, fata ai spune la fel?

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Ma gandesc cati,, frati,, ai care gandesc ca trebuie sa-si bata joc de fete pentru numai placerea lor...

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru Neagu_Fanica_1980):

Frate eu de la inceput de relatie ii spun fetei ca ma intereseaza doar sexul, ca ea e proasta si naiva sa creada ca ma poate schimba, aici este vina ei

| RAY a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Corect man

| RAY a răspuns:

Cred ca esti in freindzone, nu esti badboys trist

| Emilian65 a răspuns:

Nu vrea sa faca sex cu tine pentru ca nu vrea sa-l tradeze pe cel care a dezvirginat-o.

| evelinna01 a răspuns:

Doar pentru ca o fata nu mai este virgina nu inseamna ca o se culce cu noul partener din prima zi. Poate nu este inca pregatita s-o faca cu tine.