| Schutzsttaffel a întrebat:

Salutare.
Vreau si eu idei de cadou pentru ziua de nastere a iubitei. buget cam 100 lei.
Multumesc frumos anticipat!

5 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Cadouri pentru ea:

- o bratara de argint sau de aur, in functie de buget, cercei sau alte bijuterii.
- parfumul ei preferat.
- ceas de mana.
- un breloc digital (care afiseaza diferite poze) sau mp3 player.
- o rochie.
- bluzele, pardesiurile, trench-urile sau gecile, cizmele sau botinele, pantofii sau lenjeria intima sunt daruri destul de apreciate de fete.
- telefon mobil.
- manusi speciale pentru dispozitive cu touch screen.
- o amuleta.
- un set de aromoterapie.
- o cana muzicala.
- rama foto pentru 2 fotografii.

http://www.borealy.ro/......ouri-femei

Răspuns utilizator avertizat
| Pearl01 a răspuns:

Oricarei fete(pentru ca nu stiu ce-i place prietenei tale, tu ar trebui sa stii asta), in general i-ar place: o bijuterie, cosmetice, flori, ursuleti mari. Nu stiu, poate o pereche de cercei de argint, un lantisor, un parfum de firma(il poti lua de la D&P), o placa de par sau ondulator, o carte buna, daca-i place sa citeasca...vezi si tu. Sa nu uiti de flori! Pastreaza vreo 30 de lei pentru flori.

| vnvrgvskjdv a răspuns:

Mie cel mai mult imi plac inelele.Si un inelus foarte dragut cu orice fel de pietricele, de argint te costa chiar si 30 lei.SI il pui intr-o cutiuta draguta rosie, legata de un buchet de trandafirasi rosii, si un pupic dulce+''La multi ani!'' mi se pare dragut, romantic si ieftin.Sau si niste cercelusi.Ce crezi ca i se potriveste.BAfta.FUnda? A si o fotografie draguta ar fi binevenita cu voi 2 intr-o rama deosebita.Te-ar costa maxim 70 de lei toata afacerea laughing.

| CristinaVrajitoarea a răspuns:

Bijuterii.astea le plac fetelor.dat dragut ar fi o cana cu numele vostru intro inimioara si chestioare simple dastea.cand le dai fetelor asa ceva isi dau seama ca le iubesti.eu asa simt.