| love66 a întrebat:

Vreau un raspuns concret la o intrebare. Daca vreau sa fac un test de sarcina,si citind din mai multe surse ca urina de dimineata e cea mai sigura pentru un rezultat bun, e o problema si e normal ca sa o pun intr-o sticluta de sticla si sa-l pastrez pina seara? Nu poate schimba rezultatul sa-l de-a gresit? sau e nevoie tot atunci dimineata pe loc sa-l folosesc?

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cum sa nu ai 5 minute diminetat la dispozitie?! Testul se face doar dupa 3 sapatamni de la contactul neprotejat, deci in ziau a 21-a, din uirina de dimineata! Dar ce ai patit?! Ai facut sex neprotejat de Craciun, sau de Revelion?! Sa speram ca nu ai ramas, si nici nu vei face avort - in functie de anii tai si situatia medicala si scolara si familiala! Oricum, sa tii cont ca, un avort te expune pedepsei divine si infertilitatii, iar apoi, sa plangi, si sa incerci sa adopti, dupa ce ai facut o greseala la tinerete, ar fi prea de tot!

Dece nu invatati ca mai bine faceti Petting, cu mainile curate si cu drag, si rabdare, si dezmierdari, si sarutari, ca se poate ajunge si asa la mult ravnitul orgasm?! Nu merita riscul, nu va lasati santajate, nici imbatate, ca doar nu s-au terminat baietii!

Unul care nu intelege sa te respecte, folosind constient si responsabil prezervativul, dovedeste de fapt ca nu da nimic pe sanatatea si viitorul tau, si doar "placerea lui conteaza"! Nu ii mai tolerati!

| love66 explică (pentru PsihoSex):

A fost doar o intrebare! Nu te baga acolo unde nu trebuie si nu e locul pentru tine! Mrs de rasp tau.

| Vix999 a răspuns:

Da de ce ai pastra pana seara?

| Against a răspuns:

De ce sa o mai pui intr-o sticluta? nu poti sa il faci atunci dimineata? cred ca are un efect, asa ca mai bine il faci dimineata.

| GoldVali a răspuns:

Iti iei testul si testezi dimineata cu prima urina. De ce s-o pastrezi pana seara? Oricum o sa-ti faci macar doua teste nu?

| love66 explică (pentru GoldVali):

Dimineata nu am posibilitate, doar seara am si ma gandeam sa procedez asa.

| GoldVali a răspuns (pentru love66):

Cum sa nu ai? Il faci pe furis in baie.
Oricum poti sa-l faci si peste zi oriunde si la wc public de la servici.

| doxatuVexxatu a răspuns:

Dimineata