| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un raspuns sincer din partea fetelor. De ce cand trec pe langa diverse grupuri de fete le apuca rasul sau vorbesc tare si rad? happy vor sa imi atraga atentia? PS. Va rog fara "mistouri" ieftine. Multumesc!

10 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Principala lor tema de discutie sunt baietii, si probabil tu faci parte dintr cei luati in vizor. In orice caz, o astfel de manifestare e nelalocul ei. Pe vremuri, de abia chicoteau. nici nu indrazneau sa-si ridice privirea. Egalitatea femei cu barbatul, le da multe drepturi femeilor, pacat ca nu stiu sa le foloseasca in sens pozitiv.

| TitiDrLove a răspuns:

Probabil ca te plac smug

| thereforyou a răspuns:

Sunt doar proaste. fetele in grupuri se manifesta mai salbatic decat cand sunt singure.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Dap, vor sa iti atraga atentia

| Danny a răspuns:

Nu neaparat, poate ca o fata din acel grup te place, celelalte stiu ca ei ii place de tine, si este o "actiune" mutuala. Se uita la fata respectiva, la tine, si nu rad, dar mai degraba chicotesc.

Bafta!

| Tiberius a răspuns:

Probabil ca rad de tine :=)

| xoxo13 a răspuns:

Orice ar fi nu le lua in seama. Sunt doar niste "inteligente" care incearca sa atraga atentia.

| abc123_5207 a răspuns:

Unele se cred mari si tari daca rad de oamenii din jurul lor dar nu uita, sunt doar niste proaste si niciodata nu trebuie sa iti pese de parerea celor din jur, sau poate radeau intre ele, fara sa aiba legatura cu tine big grin

| Elena_8633 a răspuns:

Rad de tine. poate ti-a venit de sex cu 1 si le-a zis la toti

| Andreea_3862 a răspuns:

Nu te arata intimidata nicio secunda si isi vor cauta alta "tinta". Asta e o regula generala pentru cand te mai intersesctezi cu retarzi de genul astora.