| Nerd³ a întrebat:

Salutari! Cum procedezi daca vrei sa faci "copii" cu prietena ta si nu stii daca si ea vrea? Cum o intrebi? Multumesc anticipatwinking

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Trebuie sa stii ca un copil implica si responsabilitate.Ai cu ce sa-l cresti? Nu-i papusa care sa stea pe pat si la care sa te uiti din cand in cand si nici sa o plasezi in grija partenerei!
Ma gandesc ca tu vrei sa faci dragoste!
Discutati despre asta, vezi daca si ea e pregatita s mai ales daca are varsta potrivita! Restul, vine de la sine!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu esti in stare sa o intrebi inseamna ca nu e cazul sa faci nimic

| RAY a răspuns:

Draga vrei sa o facem neprotejat? daca spune da gata vrea copil e simplu, dar tu esti pregatit de asta? mai bine las-o pe mai tarziu isi distrugi tineretea crede-ma

| sofisis a răspuns:

Pai vrei copii sau vrei sa faci sex?
Ca nu pricep?
Pana una alta, avand in vedere ca tratezi problema asa...eu zic ca mai bine stai potolit.
Normal e sa o intrebi ea ce parere are, ce ar vrea, ar fi pregatita...nu luata ca din oala.

| Nerd³ explică:

Ma refeream la alegerea cuvintelor, nu intentionez sa merg la ea si sa ii zic TU, EU, COPII, nu merge asa laughing

| Nerd³ explică:

Am folosit ghilimelele de rigoare pentru ca nu doream sa ma refer la reproducere. Greseala mea, as fi putut spune dragoste. Multumesc pentru raspunsuri!