| Ciobotaru_Mihai_1998 a întrebat:

Hei salutari prieteni, peste nu mult timp voi implini un an de relatie cu prietena mea si as vrea sa ii ofer ceva, ce considerati ca ar trebui sa ii ofer? Far misto-uri, va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| VaRogAjutatimaPlease a răspuns:

Te sfatuiesc sa cumperi doua lantisoare de aur care are fiecare cate o jumatate de inima unu pentru ea unu pentru tine sau un lantic care are inscriptionat pe el numele fetei. Sa ii iei un buchet de trandafiri. Te sfatuiesc sa o inviti la tine acasa si sa ii oferi o zi de neuitat. O cina romantica ceva. Sper ca te-am ajutat si bafta cu aniversarea

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un lantisor de argint cu o inimioara, sau o bratara, sau un pandant dragut.

| neutrino a răspuns:

Daca esti capabil, ii poti oferi un lantisor+ cercei din aur. Nu uita de buchetul de trandafiri! Daca nu, este binevenit numai buchetul de flori.

| SergiuPhPsV a răspuns:

V-as sugera un prezervativ

| NetworkMaster02 a răspuns:

Ii poti cumpara ceva cu o semnificatie foarte puternica pentru voi doi(ceva ce va aminteste de un moment important de cand sunteti impreuna, de exemplu). Eu sunt de parere ca nu are rost sa ii iei ceva foarte foarte scump pentru ca nu ar fi din suflet, ar fi doar un obiect fara nici o importanta.