| Sorin412 a întrebat:

Salutari,curand implinesc 18 ani, am 1.80m dar penisul meu de 3 ani in coace masoara doar 12 cm in erectiesi pe langa asta este si indreptat in sus nu este drept, ce spuneti sunt sanse sa imi mai creasca? sau daca v a ramane atat voi putea face sex? partenera ar putea fi satisfacuta i ar place?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, conform statisticilor medicale, pensiul isi inceteaza cresterea in jurul varstei de 16 ani si tu il ai, atat cat il are si tatal tau, ca de la el l-ai mostenit.

Satisfactia partnerei o poti obtine cu tehnici invatate si cu jucarii sexuale.

| Emilian65 a răspuns:

Nu cred ca mai creste. Dar, sex poți face cu iubita/soția fără nicio problema.

| Hyperion7 a răspuns:

Posibil sa mai existe o ultimă șansa până la 23 de ani sa te mai dezvolti.Nu știu sigur.
Da, de ce sa nu poți?
Depinde de partenera

| vlllaaddd a răspuns:

Cum crezi ca parintii tai te-au facut cu un penis de 12 cm?

| tunoi88 a răspuns:

Daca nu a crescut pana acum, nu mai creste. Alata il ai cu ala defilezi. Mama natura nu a fost darnica cu tine. Capul sus ca nu ai ce sa faci, poate ti l doresti de 18 dar nu ai ce sa faci

| Tekken33 a răspuns:

Poti sa găsești si sa fii acceptat, sa satisfaci mai greu, dar depinde și aici dacă preludiu e făcut ca la carte poți dacă găsești o fata care nu are palmares bogat.