| intex22 a întrebat:

am o problema cu penisul meu.am 15 ani si penisul meu masoara 7-8 cm in erectie.de curand mi-am facut o prietena dar mi-e jena sa-mi incep viata sexuala cu penisul meu...ar putea fi o dereglare hormonala? ce imi puteti recomanda. FUNDA!

4 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Aiai iti pot recomanda ca nu stiu ce dracu vrei la 15 ani mal ales ca fata sigur e mai mica sau de varsta ta. Ce dracu vreti sa incepeti deja in gradinita sexul de ce nu puteti sa asteptati pana atunci cand corpurile voastre sunt pregatite?

| intex22 explică (pentru Takocska):

Si ea are tot 15 ani.

| Takocska a răspuns (pentru intex22):

Da nu crezi ca totusi e prea devreme?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atarna ceva de el, poate se mai lungeste. Pe bune acum, daca crezi ca e prea mic ai putea sa consulti un medic sa-ti prescrie niste hormoni de crestere daca e cazul.