| LordCristobal a întrebat:

Salutari la toata lumea!
O intrebare pentru fete.
Fetelor, sa zicem ca e Valentine's Day sau 8 martie si iubitul vostru va face cadou un ghiveci o planta carnivora de la Hornbach.
Ce reactie ati avea fata de acest cadou?laughing)

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

Ma bucur si ii multumesc. E un cadou mai inedit.

5 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Cine face un astfel de cadou, clar face parte din aceeași categorie cu papagalii care se așteaptă ca femeile sa isi plătească consumația. Un bărbat adevărat cumpara flori de calitate, nu chinezării ieftine

| LordCristobal explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Pai mai Verginica, plantele alea nu sunt chinezarii, sunt plante reale si naturale care prind si mananca insectele de prin casa deci au o utilitate.Si nu sunt chiar asa ieftine, cel mai ieftin ghiveci e 60 de lei.

| SilentRain a răspuns:

Mi-ar placea, orice gest mărunt de iubire trebuie apreciat.

| ILoveBlackCats a răspuns:

Dintotdeauna mi-am dorit o planta carnivora

| MihaiMB a răspuns:

Eu dacă aş fi fată aş aprecia gestul oricât de mic ar fi.