| Nerd³ a întrebat:

Salutari! Recent am mers intr-o excursie si am stat cu aceasta fata. Ne-am imprietenit, am stat in acelasi pat, ne-am plimbat amandoi si am fost nedespartiti. Acum cand ne-am intors in oraș, am realizat ca defapt m-am indragostit de ea, si vreau sa i-o spun, doar ca nu pot decat intre 4 ochi, de asta am invitat-o in oras. Cum sa procedez cand ma intalnesc cu ea? Eu m-am gandit la un trandafir clişeic dar frumos si sa ii spun ce simt. Alte sfaturi?

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Very simple mergeti in club va imbatati si rupeti patul, sunteti la varsta la care trebuie sa strabateti cat mai multe cearsafuri

| Doub a răspuns:

Lasă trandafirul ăla clişeic la o parte şi pune-ţi imaginaţia la contribuţie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu ar trebui sa ii spui din prima ce simti. Invitand-o in oras deja i-ai dat de inteles ca o placi. Asteapta sa vezi cum se comporta si ea cu tine si abia dupa cateva intalniri poti sa ii spui ce simti, daca vei mai simtii, pana atunci cunoaste-o mai bine. Succes la intalnire!