| VIP a întrebat:

Salutari tuturor din nou big grin

Este vorba tot de prietena mea. bine inteles happy

De fiecare data cand o sarut / ma saruta dupa isi musca buza si mereu ma intreaba "ti-a placut?" straight face, deja intrebarea asta a inceput sa ma irite/enerveze, ce vrea sa zica cu asta si de ce ma intreaba mereu straight face? Si cum as putea sa o scap de obiceiu asta tampit laughing. Dau fundita mersic.

Răspuns Câştigător
| cosmina16 a răspuns:

Da mi-a placut draga mea...si nu are rost sa ma mai intrebi mereu pentru ca orice sarut de al tau imi place...si o mai saruti o datasmug

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ea crede ca o face rau si zi daca te deranjeaza asa nu va repeta intrebarea

| Damian a răspuns:

Pune-ti ardei iute pe buze

| εїз a răspuns:

Păi, fetele la prima relaţie de acest gen cum o ai tu cu ea, sunt foarte curioase, sa ştie şi ele dacă au sărutat bine, să nu se facă de râs. Am avut şi eu o prietenă la fel, după ce o sărutam îmi spunea acelaşi lucru, eu i.am spus. " Da, normal că îmi place, dacă nu îmi plăcea, nu mai eram cu tine ", iar fata a spus clar " A, ok, scuze " şi aşa s. a terminat, a înţeles până la urmă...
Ea presupun că e începătoare, prietena ta, şi de asta se poartă în modul ăsta.
Pa, pa

| Dramaa a răspuns:

Ea probabil crede ca gestul ala te exicita. Dar daca te irita spune-i sa inceteze sa mai faca asa. Comunicarea e cea mai buna.

| aangelia a răspuns:

Fa si tu acelasi lucru de mai multe ori, intreab-o si tu... si poate o va irita si pe ea si va intelege. laughing noroc :*

| andreea_9164 a răspuns:

Pai fi sincer cu ea si spune-i ca te deranjeaza acest lucru. sunt sigura ca va intelege.

| Karamel a răspuns:

Probabil stie ca te enerveaza chestia asta daca tot insista si nu intelege...

laughing dai un capac si nu o sa mai faca cu siguranta smug

| byby_5996 a răspuns:

Pai spune-i clar sa termine odata cu obiceiul asta sa inteleaga ca "iti place"si sa nu te mai intrebe de fiecare data cand va sarutati!

| VIP explică:

I-am spus sa termine cu intrebarea asta, dar vad ca tot continua straight face, si sincer cand ma intreaba chiar ma face sa rosesc laughing si e cam penibil. dracul ma aprind de la o singura intrebare. si ma enerveaza laughing dar intr-un fel imi place big grin, nici eu nu mai stiu straight face intrebarea vietii rolling eyes

| VIP explică:

Va multumesc de raspunsurile voastre big grin, unele chiar m-au amuzat laughing, in special raspunsul cu ardei iute pe buze si celalalt sa o intreb si eu un lucru pana o irit si eu laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai probabil ea vrea ca tu sa te simti bine, sa-ti ofere ce are ea mai bun. Spune asta pentru ca nu este sigura ca tu te simti bine in prezenta ei, iar prin faptul ca te intreaba se asigura. (fiind sigura de faptul ca tu o placi).

Ii poti spune Adevarul " te rog nu mai spune ""ti-a placut"" pentru ca nu-mi place sa-mi tot repeti,,, si bineinteles ca-mi place sarutul tau!" (in felul acesta o vei linisti si pe ea si urechile talelaughing) bafta>big grin

| 10NuTzZ a răspuns:

Pai dupa ce se termina sarutul o intrebi tu daca i-a placut inainte ca ia sa mai spuna vreo vorbawinkingsucceswinking

| alexa_8718 a răspuns:

Spune-i ca iti plac la nebunie buzele ei moi si ca te topesti dupa ele :X dar sa stii ca ea vrea doar ca sa fie sigua ca ti-a placut nu vrea sa te irite sau enerveze daca chiar nu iti place intrebare spune-i in fata dar intr-un mod dulce " iubita sti doar ca te iubesc si te ador iubesc buzele tale asa ca nu mai pune aceasta intrebare pentru ca de fiecare data cand ma saruti simt ca te iubesc din ce in ce mai mult "Succes