| anonimus11269 a întrebat:

Am si eu o problema, cand ma sarut cu iubita ea de fiecare data, la fiecare sarut ma musca de buza de jos si ma musca destul de tare, i-am spus ca ma doare si ca nu imi place dar ea zice ca nu se poate abtine. Ce as putea sa fac? happy Dau funda

Răspuns Câştigător
| zorua a răspuns:

Pai,daca nu intelege de vorba raspundei cu aceiasi moneda, musco si tuwinking. Stii cum se zice in dragoste si in razboi totul este permis!

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Data viitoare dă-i un pumn în burtă. Dacă zice că nu-i place poți și tu să-i spui că nu te poți abține, e reacția ta de apărare la durere.

Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Musc-o si tu ...de buza de jos, sa vada si ea cum este!

| Felys a răspuns:

Schimba iubita, asta e canibala

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

Daca esti sigur pe tine si sti ca te iubeste, n-o mai lasa sa te sarute, daca nu se poate abtine. Eu am facut ceva similar si a functionat. happy