| NonZarek a întrebat:

am 13 ani si sunt indragostit de o fata, si m-am gandit cum e sa saruti o fata? Cum se saruta o fata?, ce simti, cum se simte. As vrea sa fac asta dar sunt mai sensibil si imi este frica de consecinte adica: daca o sarut si nu va iesi bine? Daca se supara si ma spune parintilor ei? Daca nu va accepta?
Cum as putea sa o sarut fara sa se supere sau enerveze?
Sunt sanse daca o sarut sa nu se enerveze? Sau sa nu accepte? M am gandit sa o sarut gen dintr o data fara sa ii spun ca vreau sa o sarut, as vrea un raspuns de la cei care au sarutat o fatawinking, tind sa mentionez ca fata nu este rea/obraznica si nici rautacioasa.
Multumesc!

1 răspuns:
| Alinutz0 a răspuns:

Nu te grabi sa faci asta. Ia-o usor si totul va veni de la sine. Fortat nu ai cum sa o faci si nici dintr-o data cum ai spus tu, pana la urma "sarutul" nu consta doar intr-un pupic pe buze. E ceva mai special. vei afla tu cand mai cresti putin. Senzatia difera la persoana la alta.