| pisikutza20 a întrebat:

Salutic tuturor, as vrea sa ma ajutati, dimineata cind ma scol uneori imi miroase din gura urit, imi spal dintii regulat dar simt acest miros din inautru, am auzit ca daca ai ceva bolnav de exemplu fierea, sau ficatul poate sa miroase, oare ce poate sa fie la mine, am fost la medic dar mi-a zis cai totul in regula, nici nu stiu la ce sa ma gindesc, Help plizzzz, dau fundita promit

3 răspunsuri:
| zhady a răspuns:

Este din cauza limbii care prezinta multe bacterii si ciuperci

| pisikutza20 explică:

Si ce tratament?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa este. Mi-se intampla si mie inainte dar exista tratament pentru asta