| pisikutza20 a întrebat:

Salutic tuturor, as vrea sa ma ajutati, dimineata cind ma scol uneori imi miroase din gura urit, imi spal dintii regulat dar simt acest miros din inautru, am auzit ca daca ai ceva bolnav de exemplu fierea, sau ficatul poate sa miroase, oare ce poate sa fie la mine, am fost la medic dar mi-a zis cai totul in regula, nici nu stiu la ce sa ma gindesc, Help plizzzz,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| deea_5125 a răspuns:

Buna.Pai daca doctorul ti-a zis ca totul e ok.de ce te ingrijorezi? Si daca te deranjeaza mirosul foloseste apa de gurawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... totul e posibil du-te la un doctor happy cel mai bine

| pisikutza20 explică:

Am fost la doctor si mi-a zis cai totul in regula cu toate organele, nu stiu ce sa mai cred